Płyny zapachowe ECO

ECO 2000

 
Płyn do chłodnic ECO 2000 sprzedawany jest w postaci gotowej do użycia, w opakowani-ach 11, 21, 41 oraz 101, 201, 301 a także w beczkach. Jest cieczą o zielonkawej barwie wzbogaconej o dodatki antykorozyjne i inne. Można go stosować do wszystkich rodzajów chłodnic, łącznie z alu-miniowymi. Płynu nie należy roz-cieńczać. W trakcie wymiany płynu układ chłodzenia należy prze- J płukać wodą. Zaleca się wykonanie q tej czynności w zakładzie specjali-stycznym gwarantującym prawidłowy serwis. Płyn ECO 2000 jest całkowicie bezpieczny dla śro-dowiska, dla ludzi oraz dla silników samochodowych i dzięki temu oznaczony jest znakiem TRIGARD^jiH1 Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat uprawniający do oznaczania wyro-bów znakiem bezpieczeństwa „B”

ECO 2000 TURKUS

 
W naszej ofercie pojawił się nowy produkt z rodziny ECO 2000. Jest to płyn do mycia i spryskiwa-nia szyb samochodowych ECO 2000 TURKUS. W wersji letniej i zimowej posiada przyjemny, świeży zapach, w trzech odmianach (cytrynowy, jabłkowy, jodłowy). Nie ma właściwości drażniących, odpowiada normie jakościowej WT, zatwierdzonej przez Instytut Transportu Samochodowego. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa „B”, co oznacza, że jest bezpieczny dla kierowcy i dla samochodu. Sprzedawany jest w opakowaniach 11 i 41.

ECO 2000 TOPAZ

Płyn do mycia szyb ECO 2000 TOPAZ doskonale czyści. Wystarczy zabrudzoną powie-rzchnię zwilżyć płynem i wytrzeć czystą tkaniną do sucha. Również czyści i ożywia inne wyroby ze szkła i podobnych materiałów nie f// kontaktujących się z produktami żywności lub napojami. Świetnie nadaje się do usuwania zanieczyszczeń z szyb samo-chodowych. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju insekty, kurz i tłuste plamy. Posiada dodatki zapachowe i antyelektrostaty-czne. Ulega biodegradacji. Dzięki tym cechom zaliczany jest do nowoczesnych środków utrzyma-nia czystości.

Wróć do PALIWA »

404