Przejdź do treści

Oferta

 

 

Ekonaft

Oferta

Od 2000 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem oleju napędowego grzewczego Ekoterm produkowanego przez Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.
Oferowany przez nas Ekoterm jest nowoczesnym paliwem grzewczym stosowanym w kotłach technologicznych i kotłach służących do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych. Dzięki odpowiednio skomponowanym składnikom charakteryzuje się wysoką kalorycznością, dlatego Twoja instalacja działa sprawniej i bardziej ekonomicznie.

Każdy klient kupujący poprzez sieć Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm ma pewność, że zamówiony olej grzewczy pochodzi od PKN Orlen i spełnia wszystkie obowiązujące normy.

 

ZALETY OLEJU EKOTERM:
  • ekologiczne grzanie,
  • bezobslugowa praca urządzeń,
  • bezpieczeństwo,
  • dłuższa żywotność urządzenia.

 

 

 

 

Oferujemy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, oraz dostarczaniem wysokiej jakości paliw dla firm oraz gospodarstw rolnych działających na terenie Dolnego Śląska oraz województwa Lubuskiego. Dzięki współpracy z renomowanymi koncernami międzynarodowymi oraz zdobytej przez ponad  dwie dekady działania wiedzy, gwarantujemy najlepsze  ceny oraz najwyższą jakość obsługi.

Olej napędowy jest przeznaczony do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie  naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.

Korzyści z zakupu oleju napędowego od Ekonaft-Bolesławiec sp. z o.o.

  • bezpieczeństwo
  • indywidualne podejście
  • stabilność

Szybkie dostawy paliwa - „Ekonaft-Bolesławiec sp. z o.o.  dostarcza paliwa swoim klientom nawet w ciągu 48h

Zamów dostawę oleju napędowego . Zadzwoń do nas!

Jedno z najpopularniejszych paliw świata - benzyna bezołowiowa o liczbie oktanowej 95, którą oferuje Ekonaft-Bolesławiec sp. z o.o jest wzbogacona o specjalne dodatki uszlachetniające benzyna 95 Eurosuper pozwala optymalnie dbać o silnik samochodu.

Najwyższa jakość

Benzyna bezołowiowa  95 pozwala w pełni wykorzystać moc samochodu. Paliwo to zapewnia równomierną pracę silnika i sprawia, że samochód zużywa mniej paliwa.

Oszczędność na co dzień

Zasilanie auta za pomocą benzyny bezołowiowej powoduje, że silnik samochodu prawidłowo pracuje nawet przy dużym obciążeniu, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.

Benzyna bezołowiowa  stale stosowana pozwala wydłużyć okres wymiany oleju, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Benzyna bezołowiowa 95 chroni katalizator i przedłuża jego trwałość oraz zmniejsza emisję węglowodorów do atmosfery. Jednocześnie wydłużeniu ulega także żywotność świec i układu wydechowego. 

Zamów dostawę benzyny bezołowiowej Super Plus 95. Zadzwoń do nas!

Dbaj o silnik

Benzyna bezołowiowa 98 oferowana  przez „Ekonaft-Bolesławiec sp. z o.o. zapewnia nie tylko prawidłowe osiągi, równomierną pracę silnika, ale także ekonomiczne korzystanie z tego paliwa. Benzyna bezołowiowa 98 została wzbogacona o pakiet dodatków uszlachetniających, które zapewniają między innymi utrzymanie czystości układu dolotowego silnika.

Chroń środowisko naturalne

Benzyna 98  przeznaczona jest do zasilania silników samochodowych wyposażonych w katalizatory. Paliwo to nie zawiera czteroetylku ołowiu, fosforu czy barwników. Minimalna zawartość siarki (0,01%) nie tylko chroni skuteczność i trwałość katalizatora naszego pojazdu, ale także powoduje iż benzyna 98  jest przyjazna dla naszego naturalnego środowiska.

Zamów dostawę benzyny bezołowiowej Super Plus 98. Zadzwoń do nas!